Systémové upozornění
Hlavní informace
Otázka: 

Můžete mi prosím napsat jak dlouho se mají držet jednotlivé fáze diety?

Odpověď: 

Je celkem logické, že ten kdo potřebuje zhubnout 3kg nebude hubnout stejně dlouho jako ten kdo potřebuje zhubnout 15 kg. Tedy jednotlivé fáze diety jsou tak dlouhé jak je třeba vzhledem k velikosti předpokládané redukce. Počítejte s tím, že v 1. zázi proteinové diety Alegrodiet budete hubnout přibližně 4 - 8 kg za 4 týdny. Pokuste se většinu kg zhubnout v této 1. fázi. 2. fáze by měla trvat přibližně 1/3 délky 1. fáze a 3. fáze přibližně 2/3 délky 1. fáze.

Příklad: Potřebujete zhubnout 10 kg

1. fáze 6-8 týdnů
2. fáze 3 týdny
3. fáze 4-5 týdnů

Vše berte jako příklad, sledujte svoje tělo, važte se maximálně 1x za týden a především se měřte. Do 2. a 3. fáze už nechoďte s velkou ambicí ještě zhubnout, ale především váhu udržet.

Otázka: 

Když mám hlad, můžu sníst za den i více jídel než doporučená 3 jídla?

Odpověď: 

Za den maximálně 4 jídla spíše vyjimečně než pravidelně. Dlouhodobá konzumace více než 3 proteinových jídel je možná, ale pouze pod odborným dohledem. Používáme ji v našich centrech, kde jste pod lékařským dohledem. Pokud máte hlad, dbejte především na správné dodržování diety a jezte hodně povolené zeleniny.

Otázka: 

Dobrý den, začínám 2.fází a chci se zeptat, mám-li hlad (nebo spíš chuť), mohu přidat jedno proteinové jídlo večer nebo během dne? Jaké? Je například vhodná i sladká tyčinka?
Děkuji za odpověď.

Odpověď: 

Ano, možné to je. Ve druhé etapě to není takový problém. Nicméně tyčinku můžete vždy pouze jednu za den! Doporučuji přidávat třeba proteinový nápoj, dezert apod.

Další informace

Produkty

 • Omeleta se slaninou

  omeleta-se-slaninou

  Proteinová omeleta se slaninou je velmi oblíbená, chutná omeleta a  je zároveň i rychlá na přípravu.

 • Marocká polévka

  marocka-polevka

  Pikantní marocká polévka s paprikovým základem.

 • Bramborová kaše

  bramborova-kase

  Instantní směs pro přípravu proteinové bramborové kaše.

 • Palačinka s marmeládou

  palacinka-s-marmeladou

  Jedná se o instantní směs pro přípravu přírodní palačinky a směs na proteinovou marmeládu s malinovou příchutí.

Přihlaste se k odběru novinek:

Získáte 1x měsíčně kvalitní informace z oblasti zdravého životního stylu. Na spam nehrajeme, kdykoliv se můžete odhlásit.